PODVOD a zaměňování našeho česneku dovozovým....

28.03.2013 21:28

Pozor!  Náš česnek je nabízen za náhražky z dovozu!!!!

Citujeme z diskuse na tomto webu.

26.03.2013

Vložil: Veronika Majerová

Titulek: čím ošetřujete Džambul a je od Vás?

Dobrý den,
dnes jsem na farmářském trhu v Praze v Ládví chtěla zakoupit česnek. Prodejce mi nebyl schopen říci dodavatele, ale po mém nenechavém vyptávání zmínili možný původ: "Libštát u Semil", tak to budete nejspíš Vy :) Nevíte, nakupuje u Vás pan Marcel Bezucha, provozovatel tohoto pražského trhu?
Mám malé miminko, česnek v kuchyni ráda používám, ale ráda bych se nyní co nejvíce vyvarovala chemicky ošetřovaných produktů, proto bych od Vás ráda věděla (s vírou, že je česnek od Vás) jakými přípravky svůj česnek ošetřujete. Odrůda Džambul. Děkuji a přeji mnoho pěstitelských úspěchů. Líbí se mi, co děláte!

Datum: 27.03.2013

Vložil: Mihulková

Titulek: Re: čím ošetřujete Džambul?

Podvod, podvod, podvod....., je s podivem, že před rokem jsem upozornila tohoto prodejce, aby si na svých stránkách https://www.farmarsketrhy-praha.cz/ vymazal naše jméno jako prodejce česneku" český česnek z Podkrkonoší"....omluvil se a název upravil jen na český česnek - je vidě, že je to spekulant, který vydává dovozový česnek za český a klame nejen Vás, ale všechny návštěvníky těchto trhů. Na 100% nemá česnek od nás. Právě, abychom zamezili tomuto klamání si veškerou distribuci a prodej česneku zajišťujeme sami. Je mi líto, ale určitě jste naletěla. S přáním hezkého dne Alena Mihulková.Více zde: https://www.ceskydomacicesnek.cz/diskuse/

 

TOPlist

www.ceskydomacicesnek.cz