Cena česneku na rok 2014 a kritika konkurence

16.07.2014 07:51

Zdravíme všechny příznivce česneku.

Protože na nás tlačí s vyhlášením ceny za rok 2014 nejen zákazníci, ale hlavně ostatní pěstitelé, kteří svoji cenu stanovují nebo upravují podle nás/ ale my opravdu nevíme proč?/, zveřejňujeme tak už nyní. Vzhledem k dobrému výnosu a kalkulaci nákladů je cena pro rok 2014 stanovena na 150,-/kg volně váženého česneku od všech odrůd.

Dovolujeme si také připojit kritický mail, který nám byl zaslán, jak likvidujeme dobrou cenu česneku. Ale ani tyto vyhrůžky a urážky nás nedonutí podřizovat se někomu, nebo skupině pěstitelů. A už vůbec nám to nemůže vzít chuť do práce. Naopak. Domníváme se, že čestní jsme, a právě proto s ohledem k výnosu a nákladům letošního roku je námi stanovená cena za česnek adekvátní i přesto, že námi pěstovaný česnek má jako jediný v ČR v rámci mimořádné kvality čtyři ocenění a certifikáty.

Česneku zdar!  Pěsitelé tělem i duší  - Alena a Honza. 

 

From: raatea@seznam.cz [mailto:raatea@seznam.cz]
Sent: Wednesday, July 09, 2014 12:49 PM
To: mihulkova.hradecky@seznam.cz
Subject:

 

Dobrý den,

 

je neuvěřitelné jak dokáže několik tukanů dehonestovat lidskou práci.Ceny všech vstupů šly od 90 roku 10 - 30 krát nahoru,ceny česneku do r.89 byly v obchodě 24 Kčs/kg,čili z toho vyplývá že dnes se musí cena pohybovat 240Kč/kg.Vy jste česnekáři?Pochybuji pokud takto dehonestujete cenu česnenu na 150Kč (kg ,jak uvádíte.Nejse hodni vůbec existence.Hloupý český pinďola,nic jiného.Včelaři mají také svojí unii a Ti celých 25 let drří ceny 120 Kč za kilo medu a nesleví,jen ojedinělí bamulové,kteří nejsou u včelařů se podbízejí jako trotlové za nižší ceny,to samé jste i Vy,takto jednat vůči ostatním kteří produkuji český česnek na trh a je jedno jestli mají 0,5 nebo 10 ha osázených ploch.Vám zjevně nějaká čest a táhnutí za jeden provaz nic neříká,zkrátka čeští piňdolíci bambulové negramotní.

Přeji hezký den

 

TOPlist

www.ceskydomacicesnek.cz