V hospodářství v Bělé doprodáváme dvojkový česnek. Pouze osobní odběr. Česnekáři. :)

Příjem objednávek ukončen!!!!!! Vyprodáno (O:, Děkujeme Vám, letos jste byli opravdu rychlí.

Nové objednávky na česnek, který bude ze sklizně roku 2021 budeme přijímat od 1.1.2021. / odrůdy Bělský Rusák, Bjetin, Ivan a Havran/.

V neděli 1.listopadu bude poslední volný prodej ze dvora v hospodářství v Bělé od 9-15 hod. Výdej závazných objednávek a doprodej zbytků dvojkového česneku. Jednička už není.

Naši mílí příznivci českého česneku. Po odvysílání pořadu Herbář se nám zahltily maily. Nečekali jsme takovou odezvu na něco tak" obyčejného" jako je náš česnek vypěstovaný v rodinném hospodářsví v Bělé. Moc nás to těší a nesmírně si toho vážíme. V tuto chvíli nabalujeme poslední várku dobírek česneku z objednávek, které byly potvrzeny mailem. Je vyprodáno. Další česnek bude, pokud nás příroda podrží a budeme zdrávi v roce 2021. Děláme to jen v rámci rodiny a pracovní kapacity nejde navýšit. Přes den teď nabalujeme. Náročné období - chystáme i materiál na sadbu, aby bylo pro vás všechny na příští rok dostatek toho našeho voňavého zlata. Děkujeme Vám za podporu, za milá slova v mailech, za pochopení - vaši česnekáři z Bělé.

 

 

 

Anketa

Novinky

Vítejte na našem novém webu

03.01.2011 22:03
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7

www.ceskydomacicesnek.cz