Dotazy k česneku:

Datum: 24.07.2017

Vložil: jařmil

Titulek: dotaz

Dobrý den. Prodáváte také na Festivalu česneku v Buchlovicích ? Děkuji za odpověď.

Datum: 17.08.2017

Vložil: česnekářka

Titulek: Re: dotaz

Pro nás to je moc daleko (O:, raději prodáváme u nás na horách.... dole na Moravě je hodně česnekářů, kteří dokáží svojí nabídkou pokrýt poptávku tamního regionu.

Datum: 18.07.2017

Vložil: maxipesfyk

Titulek: bjetin

Dobrý den,bereme od vás každoročně váš vynikající česnej především Bjetin.Jen si nikdy nepamatujeme čas sklizně.Kdy bude asi aktuální situace vás navštívit.

Datum: 18.07.2017

Vložil: Vaše česnekřa

Titulek: Re: Bjetin

Všechny odrůdy je možné zatím objednat. Doporučujeme každému včas si zarezervovat- konkrétní množství a odrůdy. Jakmile je předpokládaný výnos jednotlivých odrůd v rámci objednávek naplněn- je pozastaven příjem objednávek. v Loni se tak stalo již v půlce srpna. Přesný termín prodeje je vyhlášen až po úplném dočištění produkce. Bývají to neděle a bude to na úvodní stránce našich webovek. Nyní je v prodeji pro nedočkavé na letní grilovačky Vekan. Aktuálně se zásoba odrůd mění, podle toho, která se zrovna načišťuje. Děkujeme za informaci o spokojenosti s naším česnekem. To nás těší- proto to děláme, a nakopne nás to další práce....., a že jí je opravdu hodně.......s úctou Vaši česnekáři

Datum: 25.06.2017

Vložil: jaroslav škvor

Titulek: dotaz

jak je to se sušením česneku na prášek ?

Datum: 08.07.2017

Vložil: Vaše česnekřka z Podkrkonoší

Titulek: Re: dotaz

nemáme zkušenost

Datum: 06.07.2018

Vložil: Jirka

Titulek: Re: Re: dotaz

V domácích podmínkách nic moc. Zkoušel jsem nakrájet, usušit a poté rozemlít, ale výsledek se česneku vůbec nepodobal. Není přes to, zakousnout se do pořádného šťavnatého stroužku Havranu.

Datum: 20.06.2017

Vložil: Vaše česnekřka z Podkrkonoší

Titulek: Diskuse k česneku....

Vzhledem k tomu, že se Vás hodně informuje o česneku, rozhodli jsme se založit tuto diskusi, kde se můžeme společně zapojit a obohatit o zkušenosti s pěstováním česneku.

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek


www.ceskydomacicesnek.cz